Panele ogrodzeniowe

 

Właściwości paneli ogrodzeniowych TABAL Techfence

Wszystkie nasze panele ogrodzeniowe produkowane są przy użyciu najnowszych technologii, z zachowaniem ścisłych norm jakościowych. Charakteryzują się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi oraz estetyką wykonania na bardzo wysokim poziomie. Rozbudowana oferta paneli ogrodzeniowych sprawia,
że każdy Klient znajdzie produkt dla siebie, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Słupki do naszych paneli ogrodzeniowych posiadają przekrój 60x40x1,8. Ich długość zależna jest od wysokości, masy oraz sposobu montażu panelu (z podmurówką czy bez). W ofercie posiadamy słupki zarówno do betonowania jak i słupki na stopie, przykręcane do wcześniej przygotowanego fundamentu.

 

Panele ogrodzeniowe oraz słupki występują w trzech odmianach:

Ocynk – są to panele wykonane poprzez zgrzewanie ze sobą stalowych drutów, które następnie są cynkowane ogniowo (wg normy PN-EN ISO 1461); uzyskana dzięki temu procesowi powłoka o minimalnej grubości 55µm bardzo skutecznie zabezpiecza stal przed korozją.

RAL – są to panele wykonywane z ocynkowanego drutu, które następnie pokrywa się lakierem proszkowym w dowolnym kolorze z palety RAL.
Grubość takiej warstwy wynosi maksymalnie 120µm.
Zastosowany proces sprawia, że nasze panele ogrodzeniowe są jednymi z najlepiej zabezpieczonych przed korozją spośród obecnie dostępnych na rynku.

Ocynk+RAL – panele, które najpierw są cynkowane ogniowo, a następnie lakierowane na dowolny kolor z palety RAL. Jest to obecnie najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne, które sprawia, że wygląd naszych paneli nie zmieni się przez kilkadziesiąt najbliższych lat.

Kompletny system paneli ogrodzeniowych uzupełniany jest poprzez naszą ofertę bram przesuwnych, bram dwuskrzydłowych oraz furtek.

 

Montaż paneli ogrodzeniowych

Oprócz paneli oraz słupków oferujemy szeroką gamę obejm montażowych. Niezależnie od zastosowanej obejmy, nasze panele montuje się bardzo łatwo, sprawnie i szybko. Szeroka gama paneli sprawia, że ich poszczególne rodzaje można ze sobą łączyć, dopasowując tym samym do grodzonego obiektu, jego otoczenia oraz do ukształtowania terenu.

O szczegóły montażu pytaj naszych doradców.

 

Gwarancja

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji, z pełną odpowiedzialnością udzielamy 2-letniej gwarancji.

Zobacz także...